• Teknik Enerji | Balıkesir - Çanakkale Aksa Jeneratör Bayi
  • Ofis: 0266 246 60 04
  • Servis Şefi: 0553 336 74 16

Hakkımızda

Teknik Enerji , Balıkesir ve Çanakkale bölgelerinde AKSA Şirketler Grubu'na ait bütün ürün ve hizmetlerin satış ve satış sonrası servisliği hizmetlerini sunan bir şirkettir. Şirketimizin amacı AKSA ve ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini, yine AKSA'nın koymuş olduğu standart ve kalitede, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden yerine getirmek, bayileri olduğu firmaların ürünlerinin aktif satış ve pazarlamasını sağlamaktır.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını ve bütün gereksinimleri karşılayabilen jeneratör setleri üreterek hayata kaldıkları yerden devam etmelerini sağlamaktır.
Düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır. Bunu başarabilmek için; kendine güvenen, sistemli, pratik ve çözüm üreten insan kaynağımıza güveniyoruz.
Müşteri portföyü gizliliğimizden dolayı bizi tercih eden firmaları burada sizlerle paylaşamıyoruz.Bizden yazılı olarak isteyeceğiniz fiyat teklifi dosyanıza ek olarak sizlere referans listemizi sunabiliriz.Bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Aksa Jeneratör, ürettiği kabin ve şaseleri boyamak için doğa dostu TGIC-FREE Triglycidyl Isocyanurate ve kurşun içermeyen polyester toz boya kullanmaktadır. Bu tür boya kullanarak hem üretiminde çalışan insanların sağlığını korumakta hem de çevreyi kirletmemektedir. Aksa Jeneratör üretim tesislerinde boya öncesi yüzey yıkama işlemleri sonucunda oluşan atık sular, arıtma tesisinde arıtıldıktan sonra çevreye herhangi bir zarar vermeyecek hale getirilerek İSKİ’ ye deşarj edilmektedir. Bu kapsamda Aksa Jeneratör’ün İSKİ Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı bulunmaktadır.
Balıkesir Teknik Enerji Aksa Jeneratör Balıkesir Yetkili Bayii olarak; Aksa Jeneratör'lerinin Balıkesir ve çevre bölgelerinin servisliğini sürdürmekteyiz. Aksa servis tarafından sertifikalı servis ekibiyle müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak tam donanımlı servis aracımızla 7 gün 24 saat servis hizmeti vermekteyiz.